OTA YHTEYTTÄ

Ota yhteyttä

Me Ghoconilla tarjoamme laadukasta sisältöä työelämääsi.

Jätä yhteydenottopyyntö

Ghoconin tiimi

ANNA YLI-SAVOLA
ANNA YLI-SAVOLA

Asiakkuudet, sisällöntuotanto

+358 50 5395 009
anna@ghocon.com
Linkedin.com/Anna

FÄDI ZAYAT
FÄDI ZAYAT

Asiakkuudet, palvelukehitys

+358 50 433 5950
fadi@ghocon.com
Linkedin.com/Fadi

MAIJA MATTILA
MAIJA MATTILA

Projektien koordinointi

+358 40 835 7329
maija@ghocon.com
Linkedin.com/Maija

JANI KARJALAINEN
JANI KARJALAINEN

IT, Problem solver

+358 40 7600 715
jani@ghocon.com
Linkedin.com/Jani

ELLEN LAIHO
ELLEN LAIHO

Sosiaalisen median markkinointi

+358 40 738 2583
ellen@ghocon.com
Linkedin.com/Ellen

SALLA-MARIA PLATANIA
SALLA-MARIA PLATANIA

Sisällöntuotanto

+358 45 787 10637
salla@ghocon.com
Linkedin.com/Salla

SAANA IHAMÄKI
SAANA IHAMÄKI

Freelancer, sisällöntuotanto

+358 40 029 9213
saana@ghocon.com
Linkedin.com/Saana

BABA SARIFFODEEN
BABA SARIFFODEEN

Freelance Writer, English

+44 79 5634 3227
baba@ghocon.com
Linkedin.com/Baba

LIINA SARIFFODEEN
LIINA SARIFFODEEN

Graphic Designer

+44 79 5634 3227
liina@ghocon.com

MINNA FORSSTRÖM
MINNA FORSSTRÖM

Freelancer, Projektien koordinointi

+358 40 5028 363
minna@ghocon.com
Linkedin.com/Minna

MARI KUTILA
MARI KUTILA

Country Manager, Germany

+49 1577 1422 432
mari@ghocon.de
Linkedin.com/Mari

    Ota yhteyttä

    Nimi

    Sähköpostiosoite

    Puhelinnumero

    Olen kiinnostunut seuraavista palveluista:

    Blogit, artikkelit ja muut tekstitSosiaalisen median sisällötEsitysmateriaalitGraafinen suunnitteluValokuvaus ja videotuotantoMuu

    Viesti

    Ghost Con Oy

    Osoite

    Pohjolankatu 2, 00610 Helsinki

    Puhelin

    +358 50 5395 009

    Email

    info@ghocon.com

    Y-tunnus

    2761986-6

    OTA YHTEYTTÄ