Ota yhteyttä

Me Ghoconilla haluamme tarjota laadukasta sisältöä työelämääsi.

Ghoconin tiimi

ANNA YLI-SAVOLA

Asiakkuudet, sisällöntuotanto

+358 50 5395 009
anna@ghocon.com
Linkedin.com/Anna

MINNA FORSSTRÖM

Projektien koordinointi, sisällöntuotanto

+358 40 5028 363
minna@ghocon.com
Linkedin.com/Minna

FÄDI ZAYAT

Palvelukehitys, kansainväliset asiakkuudet

+358 50 433 5950
+420 73 662 8273 

fadi@ghocon.com
Linkedin.com/Fadi

SATU HALMESAARI

Sisällöntuotanto ja -kehitys

satu@ghocon.com
Linkedin.com/Satu

BABA SARIFFODEEN

Freelance Writer, English

+44 78 7358 1826
baba@ghocon.eu
Linkedin.com/Baba

VESA VÄLIMAA

Hallituksen puheenjohtaja

+358 40 7539 270
vesa@ghocon.eu
Linkedin.com/Vesa

Ota yhteyttä

Nimi

Sähköpostiosoite

Olen kiinnostunut seuraavista palveluista:

Blogit ja tekstitLogot ja ikonitInfograafitPowerpoint-palvelutGraafinen suunnitteluCopywriter-palvelutVerkko- ja mainosartikkelitSosiaalisen median sisällötOikoluku ja stilisointiSisältömarkkinoinnin konsultointi

Puhelin

Viesti

Sijaintimme

Pohjolankatu 2, 00610 Helsinki
+358 44 237 0334
info@ghocon.com
Y-tunnus: 2761986-6
LATAA VERKKOLASKUTUSTIEDOT

Hei, miten voin auttaa?

Kirjoita meille WhatsAppissa