Ota yhteyttä

Me Ghoconilla tarjoamme laadukasta sisältöä työelämääsi.

Ghoconin tiimi

ANNA YLI-SAVOLA

Asiakkuudet, sisällöntuotanto

+358 50 5395 009
anna@ghocon.com
Linkedin.com/Anna

FÄDI ZAYAT

Asiakkuudet, palvelukehitys

+358 50 433 5950
fadi@ghocon.com
Linkedin.com/Fadi

SAANA IHAMÄKI

Projektien koordinointi, sisällöntuotanto

+358 40 029 9213
saana@ghocon.com
Linkedin.com/Saana

MAIJA MATTILA

Projektien koordinointi

+358 40 835 7329
maija@ghocon.com
Linkedin.com/Maija

AINO PIIPARI

Projektien koordinointi, sisällöntuotanto

+358 45 880 4622
aino@ghocon.com
Linkedin.com/Aino

ELLEN GUSTAFSSON

New Customer Agent, Team Leader

+358 40 738 2583
ellen@ghocon.com
Linkedin.com/Ellen

LIINA SARIFFODEEN

Graphic Designer

+44 78 7358 1826
liina@ghocon.com

VESA VÄLIMAA

Hallituksen puheenjohtaja

+358 40 7539 270
vesa@ghocon.eu
Linkedin.com/Vesa

BABA SARIFFODEEN

Freelance Writer, English

+44 79 5634 3227
baba@ghocon.eu
Linkedin.com/Baba

MINNA FORSSTRÖM

Projektien koordinointi, sisällöntuotanto

+358 40 5028 363
minna@ghocon.com
Linkedin.com/Minna

Ota yhteyttä

Nimi

Sähköpostiosoite

Olen kiinnostunut seuraavista palveluista:

Blogit, artikkelit ja muut tekstitSosiaalisen median sisällötOikoluku ja stilisointiGraafinen suunnitteluValokuvaus ja videotuotantoSisältömarkkinoinnin konsultointiBrändäys

Puhelinnumero

Viesti

Sijaintimme

Pohjolankatu 2, 00610 Helsinki

+358 50 5395 009

info@ghocon.com
Y-tunnus: 2761986-6
LATAA VERKKOLASKUTUSTIEDOT