Ota yhteyttä

Me Ghoconilla haluamme tarjota laadukasta sisältöä työelämääsi.

Ghoconin tiimi

ANNA YLI-SAVOLA

Asiakkuudet, sisällöntuotanto

+358 50 5395 009
anna@ghocon.com
Linkedin.com/Anna

FÄDI ZAYAT

Palvelukehitys, kansainväliset asiakkuudet

+358 50 433 5950
+420 73 662 8273 

fadi@ghocon.com
Linkedin.com/Fadi

SAANA IHAMÄKI

Sisällöntuottaja

+358 40 029 9213
saana@ghocon.com
Linkedin.com/Saana

MINNA FORSSTRÖM

Projektien koordinointi, sisällöntuotanto

+358 40 5028 363
minna@ghocon.com
Linkedin.com/Minna

KAROLIINA HILLMAN

Sisällöntuottaja

+358 44 5114 540
karoliina@ghocon.com
Linkedin.com/Karoliina

BABA SARIFFODEEN

Freelance Writer, English

+44 79 5634 3227
baba@ghocon.eu
Linkedin.com/Baba

LIINA SARIFFODEEN

Graphic Designer

+44 78 7358 1826
liina@ghocon.com

VESA VÄLIMAA

Hallituksen puheenjohtaja

+358 40 7539 270
vesa@ghocon.eu
Linkedin.com/Vesa

Ota yhteyttä

Nimi

Sähköpostiosoite

Olen kiinnostunut seuraavista palveluista:

Blogit ja tekstitLogot ja ikonitInfograafitPowerpoint-palvelutBrändäysPodcastitWebinaaritGraafinen suunnitteluCopywriter-palvelutVerkko- ja mainosartikkelitSosiaalisen median sisällötOikoluku ja stilisointiSisältömarkkinoinnin konsultointi

Puhelin

Viesti

Sijaintimme

Pohjolankatu 2, 00610 Helsinki

+358 50 5395 009

info@ghocon.com
Y-tunnus: 2761986-6
LATAA VERKKOLASKUTUSTIEDOT